Diskusní téma: Kniha návštěv

Datum 14.07.2016

Vložil Hana Středulová

Titulek Děkujeme za Megi

Odpovědět

Moc děkujeme za hlídání naší labradorky Megi. Měli jsme obavy, jak to "holka naše ušatá" zvládne a zvládla to díky Vám perfektně. I my jsme byli moc spokojení. Všem kdo se mě ptají, jednoznačně paní Janu doporučuji! Určitě se zase vrátíme. Děkujeme!!

Datum 26.09.2015

Vložil Dana Moldrzyková

Titulek Spokojený Maxík :-)

Odpovědět

Velmi děkujeme za skoro týdenní hlídání našeho Maxíka. Počáteční obavy z neznámého prostředí se rozplynuly při první návštěvě u Vás ještě bez psíka a podruhé již s Maxem to vypadalo, že smutnit asi nebude ;-) Moc jsem pak uvítala zprávu v průběhu pobytu, jak se Maxovi daří, jak to zvládá/te. Pro případ potřeby v budoucnu již víme, že bude Maxík v dobrých rukou :-)

Datum 20.07.2015

Vložil Ďásková Šátka

Titulek Moc děkujieme

Odpovědět

Moc děkujeme za pohlídání naší Berrynky. Paní Skotnicová přesně odhadla povahu naší Beruš a ona byla moc spokojená. To se pozná - přijeli jsme domů a klídek, pohoda - protože je tak trošku citlivá a bojácná, takže každá změna je pro ni stres. Děkujeme za péči plnou lásky. Jste srdíčkovíííí....

Datum 20.06.2015

Vložil V.Kaspříková

Titulek Spokojený Samík

Odpovědět

Moc děkujeme za týdenní azyl pro našeho pejska ve vaší rodinné smečce.Byl u vás poprvé a hned si zvykl a stal se zaprdelníčkem umazleným,navíc se zamiloval do feneček Zuzanky a Mery,které mu dělaly společnost,takže neměl ani čas smutnit po páníčcích,kteří mu odlétli do zahraničí.Velmi jsme ocenili SMS hlášení,které jste nám obden zasílala,abychom si mohli v klidu užít dovolenou bez našeho závislého chlupáče.Po návratu domů dva dny prospal a vzpomínal ve snech na svou dovču u vás...

Datum 31.03.2014

Vložil Denisa Kubáňová

Titulek Šťastný Dex

Odpovědět

Báli jsme se Dexíka nechat v cizích rukou, ale teď víme, že volba tohoto psího hotelu bylo to nejlepší co nás mohlo napadnout. I když zde Dexík nebyl jediný pejsek, tak jsem si jistá, že s ním bylo vyjíčmečně zacházeno. Všechny pokyny byly splněny do puntíku. Když jsme si po Dexe přijeli, viděli jsme běhat na zahradě toho nejšťatnějšího labradora na světě!

Příště, až k Vám Dexíka zase povezeme, tak to nebude potěšení a služba pro nás, ale hlavně pro něj!

Datum 22.09.2012

Vložil Petra Fleischmanová

Titulek PODĚKOVÁNÍ

Odpovědět

Děkuji za hlídání Maxe.
Náš pejsek se u vás měl jako prase v žitě!
Jsem překvapená, že netesknil.
Jsem vašimi službami nadšená.
Kdo umí, ten umí - se psy to umíte, jako málokdo.
Maďarský ohař vizsla je velmi živý pes, který potřebuje hodně pohybu a celodenní zápřah. Obdivuji vás, že jste mého nevychovaného divocha zvládli.
Hodnocení: JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU.
Pes je spokojený, panička je spokojená.
Počítejte s Maxem do budoucna. Budeme se vracet.