Informace o nás

Pejsci k našemu životu neodmyslitelně patří. Jsou to bezva chlupatí kamarádi, se kterýma si užijeme spoustu příjemných chvil. Pejsky s sebou bereme všude, kde je to možné, na všechny výlety, návštěvy i dovolené. Ne vždycky je to ovšem proveditelné. Z vlastní zkušenosti víme, že najít pro pejska náhradní ubytování, kde by se měl podle našich představ není vůbec jednoduché. Naše psí filozofie stojí na tom, že pejsek ke svému štěstí potřebuje ze všeho nejvíc společnost své lidské smečky. Naše fenečky to jen dokazují. Přestože mohou být venku kdy se jim zlíbí, nejlepší místo je stejně v blízkosti paničky a vůbec nejlepší je mít pod kontrolou kuchyň - co kdyby tam náhodou něco upadlo na zem!

Ovšem běhání s klukama venku je taky bezva zábava. A co teprve čtení všech vzkazů, které na poli nechali jiní chlupáči, taky aportíky nejsou k zahození, ale lov krtků je vůbec nejlepší vynález. Hoňka s jinými chlupáči je taky fajn, pánečci totiž neumí tak rychle běhat.

 

 

 

Náš psí hotel je koncipován jako hlídání rodinného typu. V jednom termínu můžeme poskytnout péči 2-3 psím hostům. Pokud chcete u nás umístit právě Vašeho chlupáče, rezervujte si termín raději v předstihu.